Vivo V17 Pro fiyatı ve kamera detayları sızdı

v17vivo

Bugün yani 20 Eylül tarihinde tanıtılacak olan Vivo V17 Pro fiyatı ve kamera detayları sızdırıldı. İşte Vivo V17 Pro kamera özellikleri ve Vivo V17 Pro özellikleri

Vivo yarın V17 Pro’yu duyurmaya hazır, ancak yine de bir özellik duyurmak için zaman buldu. Akıllı telefonun zaten 32MP’lik çift açılır bir selfie kamerası kullandığı biliniyordu ve ayrıca arkasındaki dörtlü bir kameraya da sahip olacağını biliyorduk. Şimdi Flipkart’ın web sitesinde yayınlanan bir sayfa sayesinde, kameralar hakkında daha fazla detay biliyoruz.

Vivo V17 Pro kamera özellikleri
Flipkart’ın açılış sayfası, vivo V17 Pro’nun arkasında arka kısımda 13MP telefoto (2x zoom), 8MP ultrawide açısı ve 2MP derinlik sensör üniteleriyle birleştirilecek olan 48MP birincil kameraya sahip olacağını gösteriyor.

Sayfa ayrıca, 32MP pop-up selfie kameranın 105 derecelik Süper Geniş Açılı üniteye eşlik edeceğini ve akıllı telefonun geceleri daha aydınlık selfieler yakalamanıza olanak tanımak için birden fazla kareyi birleştiren Süper Gece Selfie Modu adı verilen bir özelliğe sahip olacağını gösteriyor.

Ne Vivo ne de Flipkart başka bir özelliği açıklamadı, ancak önceki sızıntılara bakacak olursak, V17 Pro Snapdragon 675 SoC tarafından desteklenecek ve çentiksiz AMOLED ekranı diyagonal olarak 6.44″ boyutunda olacak.

Ekrana gömülü bir parmak izi okuyucusu olacak ve USB-C bağlantı noktasından güç çekecek olan 4.100 mAh bataryaya sahip olacak.

Bunu da okuyun: Vivo Functouch OS 9.1 çıkış tarihi belli oldu

Vivo V17 Pro fiyatı
Vivo her zaman inovasyon konusunda öncülük etmek için çabalıyor. Çin teknoloji devi, çerçevesiz ekran konseptini aşırıya götüren NEX ile ortaya çıkarmıştı. Cihaz 20 Eylül’de piyasaya sürülecek ve fiyatı 397$ olacağı söyleniyor.

Tüm bunlara ek olarak, V17 Pro 6GB / 8GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip olacak. Bazı özelleştirmelere sahip Android 9 Pie ile gelecek. Telefon, yalnızca Flipkart üzerinden satılan çevrimiçi bir cihaz olacak. Zaten Flipkart ürün sayfası yayında ancak telefonun yakında geleceğini söylüyor.