Vivo TWS Earphone kablosuz kulaklık özellikleri sızdı

vivo tws earphone

Vivo’nun yeni tanıtacağı Vivo TWS Earphone kablosuz kulaklık özellikleri sızdırıldı. İşte en yeni Vivo kablosuz kulaklık özellikleri

Anlaşılan vivo, düşündüğümüzden daha da yoğun bir hafta planlıyor. Özetlemek gerekirse, NEX 3 5G amiral gemisinin 16 Eylül Şangay’daki konferansta tanıtılması bekleniyor. V17 Pro, 20 Eylül’de ilan edilecek ve yeni Funtouch OS 9.1’in 17 Eylül’de yayınlanması planlanıyor. Çinli şirket, bir Apple AirPod’a alternatif ürünü TWS Earphone’ları duyuracak.

Muhtemelen çoğunuz AirPod’ları kaybetmiştir, ancak bu kulaklıklar biraz farklı görünüyor ve AirPod’lara ve özellik setlerine uygun şekilde meydan okumak için yeni ve gerçekten kablosuz bir kulaklık furyasını temsil ediyor olabilir. Bunların hepsi Qualcomm’un yeni QCC5126 kablosuz çipi sayesinde.

Gerçekten kablosuz kulaklıklara güç vermek için özel olarak üretilmiş yeni nesil çipset. Gelişmiş bir dört çekirdekli işlem mimarisine ve çift çekirdekli 32 bit işlemci uygulama alt sistemine sahip ve Bluetooth 5.0 desteği ve düşük güçlü çift modlu Bluetooth bağlantısı sunuyor. Bağlanabilirlik ve bağlantı istikrarı açısından gerçek bir amiral gemisi olmanın ötesinde. QCC5126 ayrıca sesli uyanmayı da bizlere sunuyor.

TWS Earphone kablosuz kulaklıklar, Qualcomm’un da dahil olmak üzere, birkaç farklı kaynaktan sızdı. Vivo görünüşte uzun süredir devam eden çalışmaları ve mobil sese olan bağlılığı nedeniyle bir lansman ortağı olarak seçildi. Tamamen farklı bir Weibo postu, yeni kulaklıkların resmi birkaç fotoğrafını bile sunuyor.

TWS Earphone kablosuz kulaklıkların 16 Eylül’de NEX 3 5G ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor.