Vivo NEX 3 incelemesi

vivonex3review

Üç gün boyunca “şelale ekran tasarımlı ilk telefon” ünvanı için Mate 30 ile yarışan NEX 3 sonunda kazandı. İşte Vivo NEX 3 inceleme ve Vivo NEX 3 özellikleri

Vivo NEX 3 şelale ekranı ile ilk değil, aynı zamanda bir çentiği de yok – çentiklerin üzerinde kesiksiz her zaman kesintisiz ekranları tercih edeceğiz, bu nedenle NEX’in Mate’i geçmesi de normal. NEX 3, vivo’nun ayrıca bir LED flaş taktığı motorlu bir açılır modülde gizlenmiş selfie kamerasına sahip.

Ve, NEX’in Mate’e göre sağladığı avantajlardan bahsedersek, bunun kesin bir Çin ROM’u olsa bile, Google Play Servisleri var. Mate şu an için çok şanslı değil.

Her neyse, NEX 3 telefonlar henüz tüm o kadar kabarık olmadığında, APEX konseptiyle tasarlanan yenilikçi vivo telefonlar hattında üçüncü oldu. NEX 3  segmentindeki en iyi ekran / vücut oranını sunuyor. Kavisli ekranın avuç içi ile teması nasıl sonuçlanacağını henüz tam olarak bilmiyoruz, ancak erken işaretler umut verici.

Nihai ekran için bazı fiziksel kontrollerin gittiğini gördük ve NEX 3’ün mekanik düğmeleri yok. Teknik olarak, diğer seçeneğin başarısız olması durumunda sadece acil durumlar için bir üste sahip, ancak günlük kullanılmak için tasarlanmamıştır.

Diğer seçenek, sağ ekranın kenarındaki, üzerinde ve altındaki hacimli metal çerçevedeki dokulu bir yama ile işaretlenmiş ‘düğmesi’ ile güç kontrolü ve ses kontrolü işlevi gören basınca duyarlı bir alan. Hala bunun sorunlu olup olmayacağına karar veremiyoruz ama alışıyoruz. İlginçtir ki, sanal düğmelere ve ses kısma tuşlarına basmakla, gerçek düğmeleriyle Galaxy Note10’da olduğundan daha kolay baş parmağınızla ekran görüntüsü almayı daha da kolay buluyoruz.

Her neyse, NEX normal 64MP ana kamera, ultra geniş ve telefoto modülüyle sırtında oldukça tipik bir kamera kurulumuna sahip. Ana ünite, Realme XT ve Redmi Note 8 Pro’da bulduğumuz 64MP Quad Bayer sensörünü kullanıyor ve çekim yapabilmek için güzel bir hava almak için sabırsızlanıyoruz.

Gelecek hafta Vivo NEX 3 5G ayrıntılı inceleme için bizi izlemeye devam edin.