Vivo NEX 3 5G çıkış tarihi belli oldu!

vivo

Vivo sonunda uzun bir süredir beklediğimiz Vivo NEX 3 5G ne zaman çıkacak sorusunun cevabını verdi, Vivo NEX 3 5G çıkış tarihi belli oldu. Uzun zamandır ortalıkta dolaşan söylentileri takip etmekten artık yorulmuştuk.

Uzunca bir süre vivo NEX 3 5G’yi bekledik ve artık söylentilerin ne zaman biteceğini ve resmi tanıtımın ne zaman gerçekleşeceğini biliyoruz.

16 Eylül’de Çin’in Şangay’da yapılması planlanıyor ve o zaman yeni amiral geminin ne kadar tutacağını ve 5G varyantının ne kadar pahalı olacağını göreceğiz.

NEX 3’ün pazarda nereye yerleştirileceğini bilmiyor olsak da, hemen hemen her şeyi biliyoruz. Telefon bugün erken saatlerde TENAA’da Snapdragon 855 Plus yonga seti, 8 veya 12 GB RAM, 512 GB’a kadar depolama alanı (microSD yuvası olmasa da) ve üç kamerayla göründü.

Arkadaki üçlü kamera seti dairesel bir modülde olacak ve 64 MP + 13 MP + 13 MP kombosu ile gelecektir. Özçekim yükselen bir mekanizma içinde ve 16 MP olacak.

Telefon bir amiral gemisinden isteyebileceğiniz her şeyi verecek gibi duruyor ve ayrıca Oppo’nun “Şelale ekran” olarak adlandırdığı bir teknoloji olan ekranın son derece kavisli kenarları ile gelecek. Dokunma kapasitesi ile doğru kullanımı engelleyip engellemeyeceği bilmiyoruz, telefon iki hafta içinde çıkıyor ve bunu sanırım o zaman öğreneceğiz.

Düşüncelerinizi forumdaki konumuza yapmayı unutmayın!
Vivo NEX 3 5G ne zaman çıkacak?

Kaynak: https://www.gsmarena.com/vivo_reveal_launch_date_nex_3_5g_september_16-news-39001.php