Realme XT Pro Özellikleri Sızdırıldı

realmextproleak

Realme‘nin XT Pro olarak adlandırılmasına kesin gözüyle bakılan RMX1991 modeli hakkında sızıntılar ortaya çıkıyor. Çin sertifika kurumu TENAA’da RMX1991 model numarasına sahip bir akıllı telefon paylaşıldı. İşte Realme XT Pro özellikleri!

RMX1991 model numaralı akıllı telefonun Realme XT Pro olduğu düşünülüyor. Hep birlikte yeni akıllı telefonun özelliklerine bir göz atalım. 6.4 inçlik ekrana sahip olması beklenen RMX1991 numaralı akıllı telefonda 2.2 GHz’de çalışan altı çekirdekli bir işlemci bulunacak.

6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olacağı düşünülen Realme’nin yeni akıllı telefonunda 64 megapiksellik arka kamera sensörünün bulunacak.

Ön tarafında bulunan su damlası çentik tasarımında 32 megapiksellik kamera sensörünün bulunacağı söyleniyor. Akıllı telefonun ekrana gömülü parmak izi okuyucusu ile geleceği de söylentiler arasında yer alıyor.

Minimum 3.900 mAh batarya kapasitesi olan akıllı telefonda 30 Watt’lık hızlı şarj teknolojisinin olacağı sızdırıldı. Realme XT Pro özellikleri için gelen sızıntılar şimdilik bu kadar. Takipte kalın!

Yorumlarınızı forumdaki konumuza yazmayı unutmayın!
Realme XT Pro yorumlarınız

Kaynak: https://www.tamindir.com/haber/realme-xt-pro-nun-ozellikleri-sizdirildi_47619/