Realme X2 Pro teknik özellikler ortaya çıkmaya başladı

realmex233g6784

Realme X2, Snapdragon 730G yonga seti ile geçtiğimiz günlerde tanıtıldı ve Pro versiyonu beklenenden daha erken ortaya çıkacağı anlaşılıyor. Realme X2 Pro özellikleri ortaya çıkıyor.

Şirketin Pazarlama Direktörü Xu Qi Chase, Weibo’ya Snapdragon 855 Plus ile ilk Realme amiral gemisinin yakında geleceğini ve kod adının Süper Savaşçı / Samuray (çeviriye bağlı olarak) olduğunu bildirdi.

İlginç bir şekilde, Chase mesajı yeni cihazın adını onaylayan “Realme X2 Pro Süper Samuray” adlı bir cihazla paylaştı.

Realme’nin sadece işlemciyi yükseltmeyi planlayıp planlamadığından henüz emin değiliz. Chase’in paylaşımında yer alan yorumlarda, hayranlar ana şirket Oppo’dan 65W hızlı şarj özelliğini ve en az 4.500 mAh batarya istediklerini söylüyorlar. Fanların bir diğer isteği kırmızı arka panel – bu renkte bir Realme gördüğümüzde, Ağustos 2018’de yeniden başlatılan Realme 2 oldu.

Daha sonra Chase, yeni telefonun, şirketin rekabetten atlamak için yaklaşımında “önemli bir adım” olduğunu ve gençleri heyecanlandıran bir cihaz olmaya devam ettiğini doğruladı.

Şirketin nihayet bir amiral gemisi yonga setine sahip bir cihazı tanıtacağı açık, ancak büyük soru devam ediyor – ne kadar maliyeti olacak ve ilgili segmentlerinde diğer Realme modelleri kadar uygun fiyatlı olacak mı?

Kaynak: https://www.gsmarena.com/realme_x2_pro_incoming_with_snapdragon_855_plus-news-39396.php