Realme X için beklenen gün geldi!

realme-x-android-10-beta-guncellemesi-geldi

Şirket geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına giriş yapacağını açıklamıştı. 7 Ocak’ta Realme X50 modelini tanıtan şirket, Realme X Android 10 Beta güncellemesini yayınladı.

Realme X Android 10 Beta güncellemesi geldi

Geçtiğimiz günlerde Realme X2 Pro modeli için Android 10 Beta güncellemesi yayınlayan şirket bugün itibarıyla Realme X modeli için Android 10 Beta güncellemesinin yayınlandığını duyurdu.

Şimdilik sadece Çin’de güncelleme yayınlayan şirket birkaç ay içerisinde diğer ülkeler için de güncellemenin indirilebilir olacağını belirtti. Güncelleme, RMX1901_11_C.02 koduyla yayınlandı. Realme UI adını verdiği arayüzü kullanan firma, V1.0 güncellemesi olduğunu belirtti.

Şirket, diğer modeller için de yayınlanacak Android güncellemesi ile ilgili bilgi verdi. Realme X2 ve X2 Pro modellerinin ise Nisan ayında Android 10 kararlı sürümü için güncelleme alacağını belirten şirket,  Realme X modelinin Şubat ayında kararlı sürüme kavuşacağını açıkladı.

Realme Q  modeli kullanıcıları için Mart ayında Android 10 kararlı sürümü indirilebilir hale gelecek. Realme C2 modeli için 2020 yılının 3. çeyreğinde güncelleme geleceğini belirten yetkililer hangi ayda yayınlanacağını açıklamadı.

Forumda yorum yapmayı unutmayın!
Realme X Android 10 güncellemesi