Realme Buds; Realme’nin kablosuz kulaklık incelemesi

realme buds

Realme XT ile birlikte piyasaya sürülen Realme’nin ilk bluetooth kablosuz kulaklığı olan Realme Buds inceleme konusuyla karşınızdayız. İşte Realme Buds özellikleri.

Realme XT piyasaya sürüldüğünde, sahnede şirketten başka bir yeni ürünü daha vardı. Realme Buds Wireless şirketin ilk Bluetooth kulaklığıydı. Etkileyici bir şekilde düşük bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülmüş ve fiyatı 25,5 dolardan az olacak şekilde tasarlandı. Yeni cihazı elimize aldık, şarj ettik, eşleştirdik ve gerçek hayat performansını test etmek için kolları sıvadık.

Realme Buds Wireless Oppo Enco kulaklık veya OnePlus Bullets’in yeni bir renk düzenine sahip benzer bir ürünmüş gibi düşünülebilir, ancak tamamen farklı bir cihaz ve bu yüzden uzun bir test tamamladık. İşte bizi etkileyen özellikleri ve yetersiz kaldığı noktalar.

Kullanılabilirlik

2018 Kasım’ına kadar Realme, orijinal Tomurcukları sadece 7 dolara örgülü kablolarla satıyordu ancak Buds Wireless aslında kablosuz kulaklıkların bugünlerde herkesin istediği gibi daha büyük bir etkiye sahip olma potansiyeline sahip.

Buds Wireless, kulağa takıldığı zaman çok çabuk bir şekilde bağlanıyor ve aynı zamanda açma / kapama düğmesi olarak çalışan güçlü mıknatıslara sahip. Bu da gücü açmak için 5 saniye basılı tutmak için ayrı bir tuş arama gereğini ortadan kaldırır. Yani güç düğmesi olmadan bu mıknatıslar sayesinde kulaklığı açabiliyoruz.

Ancak, bu tür bir kulaklığı bir sırt çantasında saklarsanız ve boynunuzda olması gerektiği gibi saklamıyorsanız, Buds’un mıknatıslarının kopması nedeniyle ara sıra bağlantılar kopabilir. Kolay çözüm onları ceplere ve diğer dar alanlara koymayın.

Tasarım ve Donanım

Üç renkle duyuruldu – Sarı, Yeşil, Turuncu – Realme Buds Wireless silika jelden yapılmış esnek bir kaplamaya sahipken, düğme ve pil parçaları için nikel-titanyum alaşımı mevcut. Ses rocker’ın ortasında oturan Realme markalı düğme bir cevaplama anahtarı – aramaları cevaplamak için sadece basın. Realme mükemmel bir gürültü önleyici çözüm sağlamadı, bu yüzden telefonda dışarıda konuşurken sorun yaşayabilirsiniz.

Buds, 11.2 mm bas güçlendirme sürücüsüne sahip ve ses deneyiminin tamamı Alan Faded tarafından geliştirildi.

Acapella şarkılarının veya rock müziğinin hayranıysanız, bas deneyiminden biraz uzak hissedebilirsiniz, ancak sonuçta, bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi ses budur.

Pil Ömrü ve Genel Performans

Kablosuz kulaklıklar spor aktiviteleri için yeri doldurulamaz bir ortak olduğundan, onları parkta gezmeye götürdüm. Tüm sıradan koşucuların yay, boyun veya asıl tomurcuklar üzerinde bir sorunu yok – tüm kurulum terlemeye karşı koruma için IPX4 uyumlu. Maruz kalan bir şey mikro USB bağlantı noktası, ancak en azından herhangi bir kir, ter ve tozu almamak için aşağı bakıyor.

Kulaklıkların, kulaklarına bağlı kalmalarına yardımcı olan özel bir lastik destek var. Perakende kutusunda üç sarı kulak ipucu ile birlikte, düzgün bir sarı aksanıyla mikro USB – USB şarj kablosu bulunuyor.

Realme, tam şarjda 12 saatlik çalma sözü verdi ve gerçekten de başardı. Bluetooth ile yarım gün boyunca sorunsuz bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Ancak, ses seviyesi% 80 civarındayken bunu başardık – tam% 100’lük süreç uzun vadede sizi rahatsız edecek ve sesin dökülmesi oldukça yüksek – orta derecede gürültülü ortamlarda bile çevrenizdeki insanlara rahatsızlık verebilirsiniz.

Değerlendirme

Böyle düşük bir fiyat etiketi ile piyasada daha iyi bir şey elde edemezsiniz. Realme Buds Wireless, hızlı bağlantı, kullanımı kolay ve her yönüyle keyifli bir ses sağlıyor.

Şu anda sadece Hindistan’da satılıyor, Realme Buds Wireless’ın daha fazla pazara ulaşmasını umuyoruz ve İspanya’daki Realme X2 Pro açılış etkinliğinde iyi haberi duymayı umuyoruz.