Oppo Z serisi geliyor! Oppo’dan 13 yeni model

oppotmm

Oppo, yeni Oppo Z serisi altında 13 modeli tescilledi ve aralarında yeni akıllı telefonlar da var. Şirketin yeni Z serisi kapsamında piyasaya sürülecek 13 yeni modeli tescillediği ortaya çıktı.

Bu yılın başlarında, Oppo Reno serisinin tanıtımı sırasında, Çinli akıllı telefon üreticisi, amiral gemisi cihazları için Oppo R serisini bıraktığını ve şimdi Oppo Reno ve Oppo Find serisine devam edeceğini açıkladı. Şirket ayrıca düşük ekranlı kamera ile geldiği söylenen Oppo Find Y için de patent başvurusunda bulundu.

Oppo’nun tescillediği modeller olan 13 akıllı telefon ismi 2Z, 3Z, 4Z, 5Z, 6Z, 7Z, 8Z, 9Z, 10Z, 20Z, 30Z, 40Z ve 50Z olarak gözüküyor. Bu modeller “cep telefonları; akıllı telefon yazılımı; kulaklık; powerbank. ” olarak gözüküyor.

Şirket henüz Oppo Z serisi akıllı telefonları piyasaya sürmedi. Yeni açıklanan Oppo Reno2 Z olmasına rağmen, bu yeni Z serisinin değil Reno serisinin bir parçası. Şirket akıllı telefon için bu yeni ürün grubunu piyasaya sürmeyi ve pazarda nasıl konumlandırılmayı planladığı merak edilmeye devam ediyor.

Düşüncelerinizi forumdaki konumuza yazmayı unutmayın!
Oppo’dan 13 yeni ürün geliyor

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2019/09/13/oppo-trademarks-13-z-series-smartphones/