OPPO ucuz 5G özellikli telefonlar satacak

oppo5g

Oppo, 2020’de 420$ altında fiyatlarla 5G özellikli modeller sunacak. OPPO uygun fiyatlı 5G özellikli telefonlar üretiyor! İşte ucuz 5G’li OPPO telefonlar 

Şüphesiz 5G teknolojisi akıllı telefon endüstrisinin itici bir faktörü. Şu ana kadar 5G destekli akıllı telefonlar 1000 dolar civarında geziyor, ancak bu yıl 5G telefonların daha ucuza geldiğini gördük, özellikle 7P 5G’li OnePlus gibi Çin markaları arasında Xiaomi’nin Mi 9 Pro 5G modeli en ucuz olarak yaklaşık 520$ ile göze çarpıyor.

Çinli haber sitesi MyDrivers’dan yayınlanan bir raporda, Oppo’nun 5G satış müdürü, Oppo’nun CNY 3000’in üzerindeki tüm ürünlerde 5G’ye destek sunacağını söyledi. Aynı etkinlikte Oppo, Ar-Ge ekibinin ve kaynaklarının çoğunu, bulut teknolojili oyunlar, HD çok kişili video görüşmesi ve bulut fotoğraf saklama gibi 5G çözümleri geliştirme üzerinde olduğunu açıkladı. Bu haber ile Oppo ucuz 5G özellikli telefonlar getirecek diyebiliriz.

China Mobile’in başkan yardımcısı Li Huiwei, mobil operatörün 5G telsizi ucuzlaştıracağını ve 5G destekli ucuz telefonlar çıkaracağını açıkladığında, tüketicilerin 5G kullanması için giderek azalan giriş maliyeti MWC Şangay’da belli oldu.

Tıpkı ilk piyasaya çıktığı zamanki 4G gibi, 5G akıllı telefonların maliyetinin önümüzdeki birkaç yıl boyunca istikrarlı bir şekilde düşmesini bekleyebiliriz. Teknoloji ucuzlaştıkça, sonunda orta ve alt seviye telefonlara yönelecek.

OPPO’nun da bu kervana katılacağı kesin ve Oppo ucuz 5G destekli telefonlar ile fark yaratacak kesin.

Yorumlarınızı forumdaki konumuza bekliyoruz!
Oppo ucuz 5G’li telefonlar üretecek

Kaynak: https://www.gsmarena.com/oppo_will_offer_5g_on_all_phones_above_420_in_2020-news-39382.php