OPPO Türkiye Çağrı Merkezi hizmete açıldı

71351795_414756762772355_7112313924887773184_n

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, Türkiye’de müşterilerine hızlı ulaşmak amacıyla ülkemizde Oppo Türkiye Çağrı Merkezi hizmete açıldı

Oppo, Türkiye’de yeni bir yatırıma daha imza attı. Ülkemizde bu yılın başında varolmaya başlayan Çinli marka, şimdiye kadar global ofisinden destek alarak verdiği çağrı merkezi hizmetini Türkiye’ye taşıdı.

Resmi internet sitesinden bir açıklama yapan Oppo Türkiye, kullanıcılar 0850 433 67 76 numaralı hattan ulaşabilecek. Pazartesi ile cumartesi günleri arasında hizmet verecek olan merkez, şehir içi konuşma tarifesi üzerinden ücretlendirilecek.

Oppo Türkiye, çağrı merkezi hizmeti kapsamında kullanıcılara garanti kontrolü, menü desteği, teknik destek ve teknik servis yönlendirmesi gibi pek çok çözüm sunacak. Böylece Oppo müşterileri, basit bir sorun yüzünden servise gitme zahmetinden kurtulmuş olacak.

Oppo Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, daha iyi bir müşteri deneyimi sunmak için Çağrı Merkezi’ni hayata geçirdiklerini söyledi. Oppo olarak Türkiye pazarında gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını belirten Zhou, “Yatırımlarımıza devam ederek en sevilen markalar arasına adımızı yazdırmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kullanıcı deneyiminde, fark yaratan bir çağrı merkezi hizmetinin büyük önem taşıdığına dikkat çeken Genel Müdür, şirket olarak samimi bir yaklaşım felsefesi ile müşterilerilerin sorunlarıyla çok yakından ilgileneceklerini dile getirdi.

Kaynak: https://www.webtekno.com/oppo-turkiye-cagri-merkezi-h77330.html