OPPO Reno Ace özellikleri için sızıntı bilgiler geliyor

opporenoaceleaks

Weibo’da paylaşılan özellikler ve OPPO Reno Ace tasarımı sızıntılarla birlikte bizim için büyük resmi tamamlamaya yardımcı oluyor. İşte sızıntılarla OPPO Reno Ace özellikleri

Oppo, 10 Ekim’de yeni Reno Ace’i duyurmaya hazırlanıyor ve bir dizi yeni sızıntı bize cihaza ve hızlı şarj etme yeteneklerine en iyi şekilde göz atmamızı sağlıyor. Cihaz, yeni 65W SuperVOOC 2.0 hızlı şarj teknolojisinin yanı sıra 90 Hz ekran ve Snapdragon 855+ yonga seti gibi amiral gemisi bileşenleriyle birlikte gelecek.

Reno Ace, 16MP selfie kamerası için önde bir su damlası çentikli 6,5 inç FHD + AMOLED ekrana sahip olacak. Ekran yenileme hızı 90Hz olarak ayarlanacak ve ayrıca bir ekrana gömülü parmak izi göreceğiz. Arkaya doğru giderken 48MP F / 1.7 ana kamera ile dikey olarak ayarlanmış dörtlü kamera kurulumunu görüyoruz. Diğer üç sensör, 13MP F / 2.4 telefoto, 8MP F / 2.2 ultrawide ve 2MP derinlik kamerası. Çerçeveler önceki Reno tasarımlarından daha oturaklı gibi görünüyor.

Telefonun şarj etme özelliklerine göz attığımızda, 65W SuperVOOC 2.0 ürününün 10 saniyede %15’ten %16’ya geçebileceğini görüyoruz. Diğer ekran görüntüleri şarj etme çözümünün 25 dakikada %75’e ulaşabileceğini gösteriyor ki bu oldukça etkileyici. Reno Ace’in 4.000 mAh’lık bir bataryaya sahip olduğunu unutmayın.

Oppo Başkan Vekili Brian Shen, tasarıma ve SuperVOOC 2.0 sızıntılarına ek olarak, Reno Ace’in sınırlı bir Gundam Sürümünde de kullanılabileceğini doğruladı. Mayıs ayında, kısa bir süre önce piyasaya çıkan özel bir Gundam edition telefonundan söz edildi ancak bu hiçbir zaman gerçekleşmedi.

Düşüncelerinizi forumdaki konuya bekliyoruz!
OPPO Reno Ace tasarımı sızdırıldı

Kaynak: https://www.gsmarena.com/oppo_reno_ace_latest_leaks_show_design_and_supervooc_20_charging_speeds-news-39510.php