OPPO Reno Ace lansman tarihi duyuruldu

opporenoaceo

Ağustos sonunda Reno2 için 3 model tanıtan OPPO şimdi de Oppo Reno Ace için lansman tarihini açıkladı. İşte OPPO Reno Ace lansman tarihi ve özellikleri

Oppo Ağustos ayının sonunda üç Reno2 akıllı telefonu tanıttı ancak hiçbiri gerçek bir amiral gemisi değildi. Etkinliğin sonunda Oppo başkan vekili Brian Shen Reno Ace adında yeni bir telefonun geldiğini açıkladı. Bugün, Oppo’nun resmi Weibo hesabı, cihazı onayladı ve çıkış tarihi için 10 Ekim’i işaret etti.

Oppo Reno Ace, mevcut 50W SuperVOOC teknolojisinden %30 daha güçlü olan 65W hızlı şarj etme özelliğine sahip olacak. Bu basit bir SuperVOOC 2.0’ın da işini yapmasına rağmen, standardın yeni bir adı, MegaVOOC’a eşit derecede muhteşem bir şey anlamına gelmekte.

Bunu da okuyun: OPPO Reno Ace 65W Hızlı şarj özelliği ile geliyor

Diğer özellikler henüz tam olarak bilinmiyor, ancak Shen 4.000 mAh batarya ve 90 Hz yenileme hızında bir ekrana sahip olacak bir telefon olacağını söylemişti ve bu muhtemelen yaklaşmakta olan Reno Ace olacak.

Reno Ace, Snapdragon 855 işlemcisini kullanan Reno 10x zoom ve Reno 5G’den farklı olarak Snapdragon 855 Plus yonga setiyle birlikte gelmesini tahmin ediyoruz.

Düşüncelerinizi forumda yazmayı unutmayın!
Oppo Reno Ace lansman tarihi