OPPO Reno 2 Dolby Atmos gücü ile buluştu

reno2dolbyatmos

OPPO Reno 2 Dolby Atmos ile medya, yaratıcılık ve eğlence ile ilgili her şey için önde gelen bir cihaz olma yolunda güçlenmeye devam ediyor.

Reno2, kullanıcının dinleme deneyimini büyük ölçüde artıran birçok ses özelliğini getirmiş olan Dolby Atmos sayesinde optimum şekilde konumlandırılmış stereo hoparlörler ve 4 özel ses moduna sahip. Reno2’deki coşkulu Dolby Atmos dinleyiciyi heyecan verici, etkileyici bir ses deneyimiyle sarar.

Dolby Atmos, eşsiz dijital surround ses daldırma seviyelerinde güçlü ses sunar. Ses kalitesi inanılmaz derecede net ve dinleyicinin daha önce gerçekleşmemiş detayları duymasını sağlıyor. Dolby Atmos diyalog geliştirme, ses seviyeleme ve sanallaştırılmış sürükleyici ses, üstün bir dinleme deneyimine katkıda bulunur.

Dolby Atmos tarafından elde edilen surround ses daldırma derecesi, eğlencenin ve hareketin içindeymiş gibi hissetmesini sağlar. Dolby Atmos, özellikle yüksek ses yüksekliği, daha net konuşma ve azaltılmış arka plan gürültüsü gibi mobil kullanıcılar için özellikle ilgili ve faydalı olan gelişmiş özelliklerle donatılmıştır.

Oppo Reno 2 Dolby Atmos, ayrıntılı, sürükleyici Dolby Atmos surround sesini şaşırtıcı derecede hızlı parça ses işlemesiyle birleştirerek mobil oyunları bir üst seviyeye taşıyor. Sesler daha net ve daha yoğun, diyalog otomatik olarak geliştirilir ve daha dinamik bir dinleme deneyimi için ses seviyeleri eşitlenir. Ses izi işleme süresi, gerçekleşen eylemler ile hoparlörlerinize iletilen ses arasında hiçbir gecikme olmaması için iyileştirildi.

Uzaktaki bir ateşli silahın belirleyici konumu veya arkasından süzülen ayak sesleri gibi surround ses efektlerine erişim, oyun oynarken büyük bir fark yaratabilir. Dolby Atmos coşkulu sese tamamen dalmış olsa da, oyuncular oyunun eskisinden çok daha fazla rekabet gücü ve keyfi kazanırlar.

OPPO Reno 2 Dolby Atmos ile muhteşem mobil deneyimler için olanakları artıran 4 özel ses moduyla donatılmıştır. Akıllı mod, sesinizi geçerli ses uygulamasına uyarlamak için tasarlanmıştır ve film, oyun ve müzik modlarının her biri kendi ortamlarına göre ayarlanmış ses ayarlarına sahiptir. OPPO Reno2’deki her dinleme deneyimini inanılmaz kılacak her zaman en uygun mod vardır.

Arkadaşlarını mobil oyuna zorlamak mı istiyorsun ? Oyun Modunu aç. Keyifli surround ses sinema havasında mı? Film Modunu etkinleştirin ve gösterinin tadını çıkarın!

OPPO Başkan Yardımcısı Brian Shen yakın zamanda Pekin’de Dolby Labs’ı ziyaret etti. Dolby’nin Ar-Ge’nin önceliklendirilmesinden etkilendiğini ve izlediği gelecekteki filmlerin Dolby Atmos’un olağanüstü ses kalitesi nedeniyle şüphesiz Dolby olması gerektiğini belirtti.

Düşüncelerinizi forumdaki konuda belirtmeyi unutmayın!
OPPO Reno 2’de Dolby Atmos gücünü hissedin