Oppo Puan Sistemi ile Kuponlar Dağıtacak!

095919qviy13zaada34av1

Oppo ücretsiz kupon dağıtacak . Oppo yeni duyurduğu Oppo Points Mall isimli bir sistem ile App Market, Tema Mağazası, Oyun Alanı gibi uygulamalarda gerçekleştirdiğiniz hareketlere göre size bir puan verecek ve bu puanlar ile Points Mall’da harcamalar yapabileceksiniz. Oppo Puan Sistemi ile birçok güzel kuponların sahibi olabileceksiniz. Ücretsiz kuponlar Oppo tarafından verilecek.

Oppo’nun yaptığı açıklama şu şekilde:
Puan Sistemi OPPO tarafından olağanüstü kullanıcılarına tanıtılan Kullanıcı Sadakat Programıdır. Puan Sistemi, App Market, Game Center, Browser ve Theme Store tarafından ortak olarak başlatılan katma değerli bir hizmettir.

Artık kullanıcılarımız App Market, GameCenter, Theme Store ve Browser’da Puan Sisteminin tadını çıkarabilirler.
Farklı uygulamalardan kazandığınız tüm puanları, çeşitli tanımlanmış etkinlikleri tamamlayarak toplam puan olarak biriktiren Puanlar Sistemine katılmak için kimliğinizde oturum açabilirsiniz. Points Mall’da listelenen birçok değerli kupon var ve puanlarınızı para harcamadan kullanabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde kupon almak için kullanabilecekleri puanlar Puan Sisteminde farklı aktiviteleri tamamlamaları karşılığında verilecektir.

Points Mall Kuponları hangi kategorilerde ?
1) Alışveriş
2) Gezi ve Eğlence
3) Yemek
4) Güzellik

Bu 4 kategoride Oppo Puanlarınızı harcayabilirsiniz.

Avrupa’da ve Türkiye’de bu sistemin ne zaman geçerli olacağı veya nerelerde kullanılabilir olduğu hakkında herhangi bir açıklama yok.

Oppo ücretsiz kupon dağıtacak açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz yorum yapmayı unutmayın!