OPPO CameraX teknolojisinin yeni yeteneklerini kullanacak

oppocamerax

OPPO 11 Eylül’de kamera geliştirme için Google’ın yeni Android Jetpack destek kütüphanesi CameraX teknolojisini kullanacak

11 Eylül’de Şangay’da düzenlenen Google Geliştirici Günleri Çin 2019’da (GDDChina 2019) OPPO’nun teknolojisinin ve CameraX teknolojisinin desteklediği Reno 10x Zoom gösterildi. Etkinlikte OPPO ve Google, yeni çözümü destekleyecek olan OPPO akıllı telefonlarının tam serisini açıkladı.

Geliştiricilerin kamera deneyimini ve ana kamera uygulamasından özellikleri kullanmasını sağlayan Google çözümü olan CameraX, OPPO Reno 10x Zoom ve en son OPPO Reno2 gibi bir dizi OPPO cihazı ile desteklenecek.

CameraX’in OPPO akıllı telefonlara entegrasyonu sayesinde, geliştiriciler artık iki satırdan az kod satırı uygulayarak OPPO’nun önde gelen görüntüleme teknolojilerinden faydalanabilirler. Cihaza özgü kodlara gerek duymadan, CameraX’i destekleyen cihazlar, geliştiricilerin uygulama deneyimlerini sorunsuz bir şekilde geliştirmek için OPPO’nun en gelişmiş HDR ve Güzellik yeteneklerini kullanmalarını sağlayacak.

Düşüncelerinizi forumdaki konuda yazmayı unutmayın!
Google ve OPPO’dan CameraX işbirliği

Kaynak: https://community.coloros.com/thread-19838-1-1.html