Oppo Android 11 alacak mı? ColorOS 8 güncelleme hakkında

oppocoloros8a11

Oppo Reno2, Reno2 F ve Reno2 Z Android 11 güncellemesi alacak mı? Oppo Android 11 alıyor mu?

Oppo Reno2, Reno2 F ve Reno2 Z cihazları, 2019’da ColorOS 6 Android 9.0 Pie ile birlikte geldi. Bu üç model, Oppo’nun oldukça iyi donanım özellikleri sunan orta bütçeli akıllı telefonları ve birinci sınıf fotoğraf makineleri diyebiliriz.

Öncelikle her üç modelin de Android 10 tabanlı resmi ColorOS 7 güncellemesini aldığını belirtmek gerekiyor. Android 11’in birkaç ay içinde piyasaya sürülmesi planlandığından, Oppo Reno2, Reno2 F ve Reno2 Z kullanıcıları hevesle Android 11 güncellemesini bekliyor. Siz de onlardan biri misiniz? Durum izleyiciye bir göz atalım.

Daha önce de belirtildiği gibi, Oppo, birçok uygun cihazı için Q4 2020 veya daha yeni bir sürümü olan Android 11 tabanlı ColorOS 8’i piyasaya sürecek. Google, Haziran 2020’de Android 11 Herkese Açık Beta sürümünü zaten yayınladı ve son zamanlarda Google Pixel cihazları için 2. beta sürümü de geldi. Ayrıca, ilgilenen tüm kullanıcılar Project Treble Android cihazlarında (Android 8.0 veya üstü) resmi Android 11 GSI yapısını kullanabiliyor.

Oppo Reno2, Reno2 F, Reno2 Z modelinizin ColorOS 8 güncellemesini alıp almayacağını bilmek istiyorsanız, bu makale tam size göre. Şimdi, cihazınızdaki resmi stok Android 11 (ColorOS 8) ürün yazılımı güncellemesini daha fazla beklemek istemiyorsanız, Android R UI ve yerel özelliklerin erken bir tadını almak için şu linkteki GSI yapısını yükleyebilirsiniz(https://www.getdroidtips.com/android-11-r-gsi-treble-supported-android-device/).