OPPO akıllı teknoloji parkı projesini hayata geçiriyor

blur-building-business-cars-395537

Lider küresel akıllı cihaz markası OPPO bugün Chongqing Akıllı Teknoloji Parkı projesini başlattı. Kampüs, akıllı üretim, otomatik depolama ve yazılım ve donanım Ar-Ge’sine ev sahipliği yapan önemli bir üretim üssü ve lojistik merkezi olarak hizmet verecek.

Chongqing’in Yubei semtinde bulunan OPPO akıllı teknoloji parkı, 1,524 hektarlık bir alanı kaplamakta. 1.33 milyon metrekare inşaat alanıyla iki aşamalı proje 2024 yılına kadar tamamlanacak.

Genel park düzeninde, AR-GE binaları da dahil olmak üzere dört grup kompleksi birbirine bağlayan 2.5 km’lik bir “çevre döngüsü” ile çevrili merkezi bir alanda bulunacak. Teknoloji parkı, yazılım ve donanım Ar-Ge, mobil ağ, akıllı üretim ve lojistiği – hepsi bir kampüste bir araya getiren “hepsi bir arada” tedarik zincirini temsil ediyor.

Parkın ilk Aşaması 13.000’den fazla çalışana iş sağlayacak ve yıllık 30 milyon akıllı telefon kapasitesine sahip olacak. Tamamlandıktan sonra, teknoloji parkı yıllık 100 milyon akıllı cihaz kapasitesine sahip olacak ve 35.000 kişinin doğrudan istihdamını sağlamış olacak.

OPPO Başkan Yardımcısı Gaoling Zhu, “OPPO, Ar-Ge ve akıllı cihazların üretimine odaklanan bir teknoloji şirketi olarak, Chongqing’in kentsel gelişiminde rol oynamaktan onur duyuyor” dedi. “Endüstri dönüşümünü desteklemek için mükemmel endüstriyel ve iş ortamından, tedarik zinciri avantajlarından ve buradaki eşsiz konumdan yararlanmayı umuyoruz.”

OPPO’nun yeni Chongqing Akıllı Teknoloji Parkı, akıllı bağlantı çağındaki stratejik küresel varlığının ayrılmaz bir parçası olma yolunda önemli bir hedef. Dünya çapındaki 10 akıllı üretim merkezini kullanan OPPO, 5G + döneminde endüstriyel gelişimi ön plana çıkarmak için akıllı telefonlar çevresinde bir dizi akıllı ürün ve hizmet oluşturmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Düşüncelerinizi forumda belirtmeyi unutmayın!
OPPO’nun Akıllı Teknoloji Parkı hayata geçiyor