OnePlus, yeni ekran teknolojisini tanıtacak

oneplus-yeni-ekran-teknolojisini-tanitacak

OnePlus, CES 2020 etkinliğinde kararan cam teknolojisini sergilemişti. Şirket şimdi de yeni ekran teknolojisini tanıtmak için hazırlık yapıyor.

OnePlus yeni ekran teknolojisi için hazırlanıyor

Geçtiğimiz günlerde CES 2020 etkinliğinde tanıttığı Concept One ile ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başaran şirket şimdi de yeni ekran teknolojisi tanıtmak için hazırlık yapıyor.

Şirket, Weibo adlı sosyal medya sitesinde tanıtacağı ekran teknolojisi ile ilgili görsel yayınladı. Paylaşılan görsel herhangi bir bilgi yer almıyor. Ancak geliştirilen teknolojinin tam ekran cihazlar ile ilgili olacağı tahmin ediliyor.

Tanıtımın 13 Şubat 2020 tarihinde Çin’in Shenzen şehrinde yapılacağı açıklandı. Yeni teknolojiyle ilgili bazı tahminler mevcut. Tanıtılacak ekranın 120Hz panel içereceği düşünülüyor. Tanıtım görselinden anlaşıldığı üzere sadece ekran yenileme hızıyla sınırlı kalmaycaktır.

Oppo, geçtiğimiz yıl ekran altında gizlenen kamera teknolojisini tanıtmıştı. Ekran tasarımına bakılırsa şirket, Oppo gibi ekrana gömülü kamera sistemi ile ilgili bir teknoloji de tanıtılabilir.

Tanıtılacak olan ekran teknolojisi çıkması beklenen yeni modellerde yer almayacak. Şirket, yeni cihazlarında geçmiş sızıtınlardaki delikli ekran teknolojisini kullanacak. Şirketin CES 2020 hamlesinden sonra daha hızlı ivmelenerek pazar payını artırması bekleniyor.

Forumda yorum yapmayı unutmayın!
OnePlus’ın yeni ekran teknolojisi tanıtılıyor

Kaynak: https://shiftdelete.net/oneplus-yeni-ekran-teknolojisini-tanitacak