ColorOS 6 ne zaman çıkacak? Son bilgiler

OS6

Oppo kullanıcılarının özellikle de RX17 Neo ve RX17 Pro kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği ColorOS 6 ne zaman çıkacak? En güncel bilgiler ile haberimizde ColorOS 6 ne zaman gelecek detayları bulabilirsiniz.

Çinli firma Oppo’nun daha öncesinde Nisan – Mayıs ayında RX17 Neo ve Pro modelleri için yayınlamayı planladığı Coloros 6 güncellemesi Ağustos ayına sarkmıştı. Gelen son açıklamalarla ve bazı gelişmeler ile artık ColorOS 6’nın resmi olarak ne zaman çıkacağı az çok belli olmuş oldu.

Birkaç hafta önce şirket resmi Twitter hesabından paylaştığı görsel ile Coloros 6 Beta‘nın yayınlanma tarihlerini öğrenmiştik. Bugün yaşanan bir gelişmeye göre Oppo, Coloros 6 beta’yı F7 kullanan bazı kullanıcılar için de sundu. Paylaşılan planlama görselinde de F7 ve Find X modeli için Ağustos ayı gösteriliyordu ve bu gelişme ile Oppo’nun gerçekten bu planlama cetvelini takip ettiğini söyleyebiliriz.

Coloros 6 Beta Takvimi

coloros6beta

Bunu da okuyabilirsiniz: ColorOS 6 Beta güncellemesi F7 için çıktı

Bu görsele göre ilerlediğini düşünürsek Ekim ayında ColorOS 6 Beta güncellemesi almayan telefon kalmayacak gibi duruyor. Peki beta değil de resmi güncellemesi ne zaman çıkacak? Bu sorunun cevabı da tahminen Beta versiyonunun yayınlanmasının ardından çok kısa bir süre sonrası. Çünkü genelde şirketler Beta versiyonlarını kullanıcı deneyimini test etmek amacıyla yayınlar ve F7 için yaptıkları açıklamada açıkça bunu belirttiler. Yani Oppo severler için güneşli günler yakındır 🙂

Düşüncelerinizi forumumuzdaki konumuza yazmayın unutmayın!
ColorOS 6 ne zaman geliyor?