Android 11 Beta Find X2 ve Find X2 Pro modellerine bu ay geliyor

Oppo Find X2 Pro

10 Haziran’da Google’ın bazı telefon modellerine yayınladığı Android 11 Beta, bu ay içersinde OPPO Find X2 ve Find X2 Pro modellerine de gelecek.

10 Haziran’da erken saatlerde Google, yalnızca ikinci nesil ile başlayan Pixel cihazlara Android 11’in ilk herkese açık beta sürümünü yayınladı.

Ancak yakında diğer cihazlar da eğlenceye katılabilecek. Oppo bekleyemedi ve en son amiral gemisi ikilisi olan Find X2 ve Find X2 Pro’nun yeni beta işletim sistemi sürümünün tadını çıkarmak için ilk akıllı telefonlar (Pixel olmayan) arasında olacağını duyurdu.

Oppo Find X2 ve Find X2 Pro bu ay Android 11 beta sürümü alıyor
Oppo, Android 11 beta sürümünü ay sonundan önce Find X2 ve Find X2 Pro için kullanıma sunacak. Açıkçası, bu ilk beta olacağından, çok fazla güzellik beklememelisiniz – veya önceki yıllara gidersek, sorunsuz bir kurulum işlemi yapmamalısınız. İşlerin kolay olmasını istiyorsanız, bir Pixel cihazınızın olması gerekir ve sonra tek yapmanız gereken bu adrese beta olarak kaydolmaktır, o zaman yeni yazılımı alırsınız. Diğer üreticiler için, muhtemelen el ile yükleme veya dağıtım söz konusu olacak.