64 MP kameralı Realme X2 ne zaman çıkacak? Tarihi belli oldu

realmex2

Realme cephesinde son haftalarda oldukça yoğun günler yaşanıyor. 64 MP kameralı Realme X2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı haberimizde

Oldukça yoğun haftalardayız. Geçtiğimiz hafta Hindistan’da bir etkinlikte tanıtılan 64 MP kameralı Realme X2 ne zaman gelecek sorumuzun yanıtını da artık almış bulunuyoruz diyebiliriz. Weibo’dan yayınlanan bir videoda Realme X2 24 Eylül’de Çin’de satışa çıkacak.

Şirketin Weibo’da paylaştığı tanıtım videosunda, X2’nin kamera olarak 64MP üniteli bir dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağını bizlere gösterdi ancak bunun dışında başka hiçbir şey ifşa etmedi.

Bununla birlikte, geçen hafta Hindistan’daki XT etkinliğinden sonra Realme, Snapdragon 730G SoC ve 30W VOOC Flash Charge ile XT’nin bir türevini ortaya çıkarttı. X2 muhtemelen Aralık ayında Hindistan’a gidecek olan Snapdragon 730G’ye sahip Realme XT benzeri bir telefon modeli olacak. Realme X2 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı ile birlikte, telefonun birkaç özelliğini de öğrenmiş bulunuyoruz.

Açılıştan bir hafta uzaktayız, bu nedenle resmi duyurunun yapıldığı günlerde X2 hakkında daha fazla şey duymayı umuyoruz. En kısa zamanda ülkemize gelmesini umut ediyoruz.

Kaynak: https://www.gsmarena.com/realme_x2_launch_date-news-39206.php